Inwoner van Stichtse Vecht overleden aan gevolgen coronavirus

dinsdag 24 maart 2020 14.02 uur | laatst gewijzigd: dinsdag 24 maart 2020 13.18 uur | auteur: Website Gemeente Stichtse Vecht

Burgemeester Ap Reinders: ‘Gisteravond heb ik het droevige bericht gekregen dat een inwoner van onze gemeente is overleden aan de gevolgen van het coronavirus. Het gaat om het eerste dodelijke slachtoffer in Stichtse Vecht. Ik betreur dit sterfgeval heel erg en leef intens mee met de nabestaanden van de overledene. Ik wens hen veel kracht en sterkte toe om samen dit zware verlies te dragen in deze moeilijke tijd.'

Burgemeester Ap Reinders: 'Dit ingrijpende bericht geeft aan hoe het coronavirus iedereen, ook in onze gemeente, direct raakt en verlies en verdriet met zich meebrengt. We kunnen en moeten dit zoveel mogelijk proberen te voorkomen. Dat lukt alleen goed als we dat met ons allen doen. Houd u daarom aan de maatregelen. Ik doe nogmaals een oproep aan iedereen: zie om naar elkaar en vooral naar onze kwetsbare en oudere inwoners. Kijk of er mensen in uw omgeving zijn waarvoor u van betekenis kunt zijn. Een boodschap doen, een maaltijd verzorgen of even een telefoontje of kaartje kan voor mensen nét dat lichtpuntje zijn in deze tijd waar eenzaamheid op de loer ligt. Ik zie in Stichtse Vecht al mooie initiatieven ontstaan om elkaar te helpen. Verder roep ik u op de opgelegde maatregelen en adviezen zeer serieus te nemen. Ze zijn noodzakelijk om de verspreiding van het coronavirus af te remmen. Wees alert op uw gezondheid. Niet alleen voor uzelf maar ook voor anderen. Fysiek moeten we afstand houden, maar mentaal zijn we dichterbij elkaar dan ooit. Houd het hoofd koel en het hart warm.’

MAATSCHAPPELIJKE ORGANISATIES