Pluizen in Stichtse Vecht

maandag 09 juni 2014 13.00 uur | laatst gewijzigd: maandag 09 juni 2014 14.14 uur | auteur: Van Beurden

Hebt U ook zoveel last van de pluizen die door onze gemeente zweven? Op het stationsplein van Maarssenbroek leek het wel of het sneeuwde.

De steden- en natuur architecten hebben schijnbaar niet nagedacht over de soort bomen die men in onze gemeente is gaan planten. De kundigheid van de mensen die de natuur onderhouden in onze gemeente, zijn bij mij toch al in aanzien gedaald, toen ik las dat in Antilopespoor de pas door bewoners van de wijk geplante plantjes door de ‘schoffelploeg’ zijn weg geschoffeld. Mensen pas op, elk jaar vraagt de gemeente om zelf de boomspiegels in uw omgeving van leuk bloeiende plantjes te voorzien, om zo uw wijk wat op te vrolijken, maar let goed op de ‘schoffeljongens’ want voor u het weet is het ‘onkruid’ gewied. Van de week las ik een stukje over de aan- en verkoop van de bibliotheek gebouwen, waar ik eigenlijk het meest van schrok was dat de oude brandweerkazerne aan de Gaslaan leeg moet, maar daar zitten toch de jongens en meiden van onze lokale radio en televisie in? Weet het college al waar RTV Stichtse Vecht, zo heet die club, naar toe moet? Overal waar in de gemeente wat te doen is, zijn er vrijwilligers van deze omroep aanwezig, dit mag Stichtse Vecht toch niet verloren laten gaan, op deze club vrijwilligers moet ook het college en onze volksvertegenwoordigers de Raad, trots zijn. Binnenkort begint het WK voetbal en onze gemeente begint al langzaam Oranje te kleuren. Ik wens u veel sportgenoegen in een pluisvrije gemeente.
MAATSCHAPPELIJKE ORGANISATIES