Hulp gezocht: 'Veel vacatures in de woonzorgcentra in onze gemeente'

vrijdag 27 november 2020 08.25 uur | laatst gewijzigd: vrijdag 27 november 2020 08.34 uur | auteur: Redactie RTV Stichtse Vecht

De gemeente vraag via haar website aandacht voor de hulp in de zorg: 'Er zijn op dit moment veel vacatures in de woonzorgcentra in onze gemeente. Zeker nu zij te maken hebben met de gevolgen van corona. Ze kunnen hulp goed gebruiken! Kun je goed met mensen omgaan, ben je gastvrij en ben je beschikbaar voor werk? Dan is een baan in de zorg misschien wat voor jou!'

Vacatures
Bekijk de vacatures bij de Zorggroep Vechtstreek (’t Kampje, De Aa of Overdorp), Careyn (Snavelenburg) of de Maria Dommer. Maak je een overstap vanuit een andere baan? Natuurlijk word je eerst ingewerkt. Je hebt tijdens iedere dienst een buddy bij wie je terecht kunt met je vragen.

Veel vraag naar werknemers in de zorg
Omdat we in de toekomst met minder jongeren en meer ouderen zijn, zal de vraag naar werknemers in de zorg blijven groeien. Daarom zijn we als gemeente ook in overleg met het project ‘Midden-Utrecht Werkt Door’. Dit is een initiatief van de regio Utrecht dat werkgevers bij elkaar brengt om vraag en aanbod van werk op elkaar af te stemmen. Zo kunnen mensen hun werk en salaris behouden en de economie blijft draaien. Bijvoorbeeld door mensen uit de horeca tijdelijk uit te lenen aan verpleeghuizen.

MAATSCHAPPELIJKE ORGANISATIES