Stichtse Vecht behoudt Michelinsterren

De uitreiking van de Michelinsterren vond vandaag plaats. Stichtse Vecht is op culinair gebied top of the bill. Maar liefst drie sterrenrestaurants behouden hun Michelinster bij de uitreiking in 2022: 't Amsterdammertje in Loenen aan de Vecht, Tante Koosje in Loenen aan de Vecht en De Nederlanden in Vreeland. Alle drie hebben één Michelinster. (Archieffoto RTV Stichtse Vecht).

De uitreiking vond maandag 30 mei plaats in het Amsterdamse DeLaMar Theater. Dit jaar verloren acht zaken hun ster. Dat gold niet voor de sterrenrestaurants in onze gemeente. Daarmee telt Stichtse Vecht nog steeds mee als het gaat om de hoogste ranking in de culinaire wereld. De Michelinsterren gelden internationaal als de belangrijkste onderscheiding in de luxe restaurantsector. Op dit moment hebben in Provincie Utrecht zeven restaurants een ster en dat blijft ook zo. Daarvan is 43 % te vinden binnen onze gemeentegrenzen.