Veteranen ontvangen Challenge Coin

Het gemeentebestuur van Stichtse Vecht heeft op dinsdag 29 juni op een bijzondere manier aandacht geschonken aan de veteranen in onze gemeente.

Nationale Veteranendag
Afgelopen zaterdag was het Nationale Veteranendag. Een dag waarop Nederland de veteranen bedankt die ingezet zijn in dienst van de vrede, nu en in het verleden. Ook het gemeentebestuur van Stichtse Vecht organiseert jaarlijks een speciale bijeenkomst voor de in onze gemeente wonende  veteranen. 

Challenge coin 
Doordat ook dit jaar vanwege corona geen bijeenkomst georganiseerd kon worden, besloot het gemeentebestuur de veteranen te bedanken met een speciale en unieke ‘Challenge Coin’ met inscriptie: ‘Uit respect en erkenning voor onze veteranen.’ Op de achterzijde de twaalf kernen van Stichtse Vecht gecombineerd met het 10-jarig jubileum logo van de gemeente. Alle in Stichtse Vecht wonende veteranen ontvangen de coin via de post. Burgemeester Reinders reikte het eerste exemplaar uit aan Dan Braggaar als voorzitter van de Stichting Veteranen Stichtse Vecht.